НЕК «Укренерго» запроваджено у Волинській області погодинні відключення електроенергії (ГПВ) 21 листопада

Дата: 21.11.2022 09:27

Введення в дію та відміна ГПВ здійснюється «Волиньобленерго» за розпорядженням Національної енергетичної компанії «Укренерго», щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України.

Ознайомитись із графіком.

«Волиньобленерго» для виконання розпорядження НЕК «Укренерго» повинне забепечити фактичне відключення групи споживачів у відповідні години згідно графіку.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

Як правильно вмикати прилади після відключення електроенергії.

Звертаємо вашу увагу, що навіть у дні застосування ГПВ залишається необхідність мінімалізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00. Також просимо волинський бізнес максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.

Пам'ятайте, що кожен заощаджений вами кіловат дає «Волиньобленерго» змогу залишити ще один будинок зі світлом.

Все буде Україна!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"