Більше підтримки для українських підприємців. Оновили Маркетплейс фінансових можливостей на порталі Дія.Бізнес

Дата: 22.11.2022 11:14

Тепер підприємці можуть дізнатися про 300+ фінансових програм для розвитку та масштабування власної справи: кредити, лізинги, гранти, державні та міжнародні програми підтримки.

Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу  https://business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna

Платформу відвідали вже понад 8 500 користувачів. Долучайтеся й ви! На Маркетплейсі можна вибрати необхідну суму, відсоткову ставку, тип фінансування тощо за допомогою зручного фільтру пошуку інформації.

Будуємо найзручніший сервіс для бізнесу

Підготовка сервісу стала можливою завдяки: Міністерство цифрової трансформації УкраїниОфіс з розвитку підприємництва та експорту, національному проєкту Дія.Бізнес та підтримці міжнародних партнерів у межах проєкту IFC - International Finance Corporation «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).