Графіки погодинного відключення електроенергії на 30 листопада

Дата: 30.11.2022 08:50

Загалом по Волині, як і по всій Україні зберігається дефіцит потужності. НЕК «Укренерго» доведено «Волиньобленерго» ліміт споживання на область, перевищення якого не допускається.

Ознайомитись із графіком.

ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення на 30.11.2022 року по районам обслуговування філій Товариства. Ознайомитись із графіками можна за посиланням.

Ситуація динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

Наразі «Волиньобленерго» здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об'єктів критичної інфраструктури.

Також нагадуємо про необхідність заощадливого використання енерговитратних приладів для запобігання перевантаження електромереж та аварійних вимкнень.

Слідкуйте за оновленнями - уся актуальна та доступна інформація оперативно публікується на офіційному веб-сайті компані та фейсбук.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"