До уваги жителів Володимирського району! Зимовий період вже "офіційно" розпочався

Дата: 02.12.2022 12:42

Друзі, зимовий період вже "офіційно" розпочався

Тому, вкотре звертаємо вашу увагу на дотриманні правил дорожнього руху.

Велике значення для безпеки водія в зимових умовах є: дотримання правил дорожнього руху, технічний стан автомобіля, знання та практичні навички з водіння автомобілів у зимовий період.

Через опади, дорожнє покриття стає слизьким, порушується дорожня розмітка й значно знижується видимість.

Під час руху на зимовій трасі водію автотранспортного засобу не можна робити різких рухів кермом, тож не здійснюйте зайвих маневрів й обгонів.

Для водія одним з основних факторів, що забезпечують безпеку дорожнього руху під час експлуатації автомобіля узимку, є власна обережність.

Під час наближення до пішохідних переходів, місць знаходження навчальних та виховних закладів знижуйте швидкість.

Пам'ятайте, що в зимовий період гальмівний шлях транспортного засобу набагато збільшується, і після гальмування автомобіль може продовжити рух.

Гальмуйте поволі, переривчастим натисканням педалі гальма, без різких рухів.

Поспіх на дорозі, особливо взимку, недоречний. Безпечних вам поїздок!