Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

До уваги господарюючих суб’єктів, які використовують пересувні дизель-генератори, як резервне джерело електричної енергії

Дата: 08.12.2022 09:24
Кількість переглядів: 389

Головне управління ДПС у Волинській області інформує про особливості сплати  екологічного податку за викиди в атмосферне повітря суб’єктами господарювання, які використовують пересувні дизель-генератори, як резервне джерело електричної енергії.

Згідно  до пп.14.1.230 Податкового кодексу України -   стаціонарне джерело забруднення - підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об'єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу та/або скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти.

Дизельні генератори та інші установки, що працюють на паливі, є стаціонарними джерелами забруднення.

 Тому власники/користувачі  таких генераторів  є платниками екологічного податку за обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря в результаті спалювання дизельного пального генераторами, визначені згідно з даними  їх паспортними даними.

Об’єктом оподаткування екологічним податком визначено обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря такими джерелами  забруднення.

Управління оподаткування юридичних осіб  ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора