8 РОКІВ НА ВАРТІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ЦІЛІСНОСТІ ДЕРЖАВИ: ВІТАННЯ СЛАВЕТНІЙ 14-Й БРИГАДІ

Дата: 10.12.2022 10:31

Шановні командири, військовослужбовці, працівники 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого!

Щиро вітаємо вас з восьмою річницею створення 14-ї ОМБР, яка народилась в боях, загартована вогнем та завжди на передовій.

Пишаємось кожним і кожною з вас! Низько вклоняємось за наш спокій, можливість жити у своєму дому на вільній від окупанта землі, свято віримо у вашу швидку перемогу над ворогом!

Дякуємо за ваш патріотизм, любов до рідної землі, самовідданість, вірність присязі, з якими ви йдете в бій, захищаючи Україну. Бажаємо сили духу, міцного здоров'я, життєвого оптимізму та підтримки ваших рідних!

Чекаємо живими та неушкодженими з омріяною перемогою!

Пам'ятаємо і шануємо Героїв, які віддали свої життя за волю України. Слава вам, слава усій українській армії, слава Україні!

Голова районної ради Віктор Хиць

Начальник райвійськадміністрації Юрій Лобач