Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 10.12.2022 10:54
Кількість переглядів: 384

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках даної акції у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості з безробітними зустрілись начальник сектору дотримання прав людини Володимирського РВП ГУНП у Волинській обл. капітан поліції Ірина Погрібна, старший дільничий офіцер поліції сектору дільничих офіцерів поліції відділу превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській обл. капітан поліції Марія Олексюк, та представники Володимирського центру соціальних служб – психолог Юлія Мисіна і провідний фахівець з соціальної роботи Олена Грабчук.

Говорили про насильство в сімї, адже це одна з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини.

Присутні дізнались що таке домашнє насильство і яким воно буває, куди звертатись при виявленні таких фактів, де постраждала особа може отримати допомогу та підтримку, яку відповідальність та покарання передбачено законодавством України за вчинення домашнього насильства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора