Вітання до Дня Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2022 09:07

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Прийміть щирі вітання зі святом - Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Гарантом суверенітету і цілісності Української держави є Збройні Сили, а Сухопутні війська, як найчисельніший вид українського війська є втіленням їх бойової могутності.

Ваша відданість Україні, мужність та високий професіоналізм не дають можливості ворогу перемогти і крок за кроком сьогодні звільняєте наші землі, які нахабно окупували російські війська. Ви захищаєте честь і гідність нашого Народу. Дякую вам, ви наші Герої!

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам мирного неба, здоров'я, добра та сімейного затишку, благополуччя і професійних успіхів у відданому служінні нашій незалежній державі! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу рідну країну!

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам…

З повагою

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць