ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 12.12.2022 15:57

12 грудня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Олександр Юринець.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Оксана Юрчук, Тетяна Азаркевич, Олексій Сараванський, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Сергій Луцюк, Федір Войтюк, Мартипула Притула, Вадим Корнійчук, Леся Мартинюк, Юрій Динько.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, начальник відділу  інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово - комунального господарства райдержадміністрації Анатолій Матвіюк, головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Ліщук.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про готовність бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий  період 2022-2023 років.

2. Про стан виконання  Комплексної районної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Володимир-Волинському районі на 2021-2025 роки

3. Про внесення змін до районної Програми матеріально - технічного забезпечення військових частин А 1008, А 4308, А 7064, Володимир-Волинського РТЦК та СП, Володимирського районного центру підготовки ТрО, організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі на 2022-2023 роки», затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2021 року № 7/9.

4. Про продовження терміну дії  Програми забезпечення діяльності Володимирської районної ради на 2023рік

5. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року

6. Про районний  бюджет  на  2023 рік.

7. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування  голові районної ради

8. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2023 року.

9. Розгляд листів

10. Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.