Посадовці в простої та відпустці без збереження зарплатні на період воєнного стану можуть працювати на інших роботах без порушення вимог суміщення та сумісництва

Дата: 13.12.2022 10:15

НАЗК уже випустило роз'яснення про сумісництво та суміщення, де є відповіді на такі питання:

Чи можна суміщати посаду публічної служби з посадою в ЗСУ чи Теробороні?

Чи порушує вимоги антикорупційного законодавства одночасне зайняття керівної військової посади й зайняття іншою оплачуваною діяльністю?

З якими роботодавцями можуть співпрацювати посадовці у відпустці за власний рахунок під час війни?

Зверніть увагу: зміни у вимогах суміщення та сумісництва не стосуються ВИСОКОПОСАДОВЦІВ та деяких інших категорій. На них усі попередні обмеження діють.

Докладніше про те, чи можна займатися бізнесом, якщо ви у відпустці без збереження заробітної плати або у простої, читайте за посиланням