Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

НОВІ АВТОМАТИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ДІЇ

Дата: 14.12.2022 14:44
Кількість переглядів: 353

Змінити місце проживання чи скасувати статус ВПО автоматично тепер можна в Дії — без збору довідок та походів у держоргани

Створюємо зручний державний сервіс для українців! Більше не треба йти до органів соцзахисту, щоб отримати державні послуги для переселенців. Просто заходьте в застосунок Дія. Сьогодні в Дії зʼявилися 2 нові послуги для ВПО:

зміна місця реєстрації

Якщо ви переїхали в інше місто чи змінили адресу, повідомте про це державу за кілька кліків у Дії. Зверніть увагу: щоб змінити місце реєстрації, потрібно перебувати за новою адресою фізично та підтвердити геолокацію.

скасування статусу ВПО

Це послуга для вимушено переселених українців, які повернулися додому.

Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення. Працюємо з Мінсоцполітики, щоб ви отримували держпослуги швидко та якісно.

Послуги доступні для українців, які мають довідку ВПО в Дії.

Також зверніть увагу, що для зміни місця реєстрації ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію.

https://youtu.be/GAR9gCNV1mA

Зручно. Непомітно. Людяно.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора