Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Як відкриті дані протидіють корупції у сфері медицини

Дата: 14.12.2022 16:15
Кількість переглядів: 355

За результатами опитування пацієнтів у 2019 році, більшість з них не отримали препаратів за державною програмою «Доступні ліки». Майже половина респондентів була вимушена сплатити лікування самостійно, тоді як інша частина взагалі мала відмовитися від повноцінного лікування через брак коштів.

Завдяки відкритим даним сьогодні у кожного пацієнта є можливість перевірити доступність необхідних ліків і в такий спосіб запобігти корупції в медичному закладі.

Актуальну інформацію про надходження гарантованих державою медичних препаратів можете переглядати на сайті «Є ліки» https://eliky.in.ua/.

Деяка інформація щодо залишків лікарських засобів публікується розпорядниками у формі відкритих даних та доступна на Порталі відкритих даних.

Детальніше дізнатися, як та де саме отримати «Доступні ліки», можна на спеціальному порталі Мінцифри: https://toolkit.data.gov.ua/c7/medicine.html

Портал створено за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна / UK aid проєктом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора