15 грудня - День працівників суду України

Дата: 15.12.2022 09:15

Шановні судді, працівники апаратів судів Володимирського району!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання з Днем працівників суду!

Колектив кожного суду – це об’єднані спільною метою, досвідчені, енергійні і кваліфіковані спеціалісти, які словом і ділом служать Закону, люблять свою справу, виконують її сумлінно і професійно.

Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, мудрістю, виваженістю та об’єктивністю у прийнятті рішень ви сприяєте утвердженню принципів законності та справедливості у суспільстві, стоїте на захисті прав і свобод громадян України.

Бажаю Вам щоб кожен день наповнювався гарним настроєм, приємними зустрічами і плідною роботою.

Не зупиняйтеся на досягнутому та підвищуйте свій професійний рівень.

Нехай законність і справедливість, професійна етика і добропорядність у Вашій діяльності будуть запорукою становлення в Україні верховенства права.

Тож успіхів вам, наснаги, міцного здоров’я, благополуччя, миру і добра!

З повагою

Голова районної ради                                                                                   Віктор Хиць