Вітання до Дня працівників виконавчої служби

Дата: 17.12.2022 09:15

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівника державної виконавчої служби.

Робота державного виконавця складна і відповідальна, адже щодня їм доводиться вирішувати гострі конфлікти з боржниками та забезпечувати своєчасність, повноту і неупередженість виконання судових рішень. Щоденна копітка праця державного виконавця захищає конституційні права та свободи громадян.

Тож нехай вірність обов’язку і надалі буде вашим життєвим кредо, а професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян!

Бажаю вам перемоги, мирного неба, щастя, успіхів, міцного здоров’я, добробуту вам та вашим родинам.

З повагою

Голова районної ради                                                                           Віктор Хиць