Працюють регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти

Дата: 21.12.2022 09:07

Щоденно на гарячу лінію Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять сотні дзвінків від людей, які втратили зв’язок зі своїми рідними.

Щоб покращити комунікацію з цими громадянами, в областях почали працювати регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти.

Звернутися до центрів можна як особисто, так і телефоном. Тут ви отримаєте відповідні роз’яснення, юридичні консультації та психологічну підтримку.

«Кожне звернення унікальне, кожна людина потребує особливого підходу. Регіональні координатори не тільки працюють на місцях, але й постійно зустрічаються з колегами, щоб обмінятися досвідом. За понад три місяці ми маємо відчутні результати, їх робота значно прискорює пошук людей!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Також звернутися до регіональних координаторів можна через гарячу лінію Уповноваженого за телефоном: 0 800 339 247