Вітання до Дня енергетика

Дата: 22.12.2022 08:15

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

Це свято об’єднує людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі. Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична.

Проте протягом останніх одинадцять місяців росія веде підступну, кровопролитну війну в Україні, та цілеспрямовано руйнує об’єкти енергетичної інфраструктури. Наші енергетики є свого роду військом, які приймають ці виклики на себе та прикладають надзвичайних зусиль для продовження роботи і функціонування галузі.

Висловлюємо вам, шановні енергетики, безмежну вдячність за вашу працю, за відновлення пошкоджених енергосистем та забезпечення належного, наскільки це можливо, функціонування енергетичних об’єктів, що зазнають постійних руйнувань.

Нехай мир і злагода панують у ваших родинах. Бажаю всім вам Перемоги, міцного здоров’я, добробуту та щастя!

Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну! Мирного неба нам усім!

З повагою

Голова районної ради                                                                       Віктор Хиць