Приймали вітання енергетики району

Дата: 22.12.2022 16:09

22 грудня, голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач привітали із професійним святом працівників енергетичної галузі району. Вони подякували енергетикам за самовіддану роботу в екстремальних умовах, в яких перебуває Україна після масованих атак ворога на інфраструктуру та під час воєнний дій загалом.

А з нагоди свята та за сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення безаварійної роботи енергосистем, особисту участь у відновленні електропостачання району, активну громадську та життєву позицію Подяки районної влади і премії вручили працівникам Володимирської філії ПрАТ «Волиньобленерго»: майстрові оперативно-виїзної бригади Олександру Барану, диспетчеру РДЦ Ігорю Кудиму, інспектору енергоінспекції Дмитру Одіону.