ЗБИРАЄТЕСЯ КУПУВАТИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ?

Дата: 23.12.2022 12:57

Друзі, купуйте новорічні дерева лише на офіційних ярмарках, адже на стихійних ринках хвойні дерева реалізовуються без документів та можуть бути шкідливими.

Як перевірити, що ярмарок офіційний.

До роботи офіційних ярмарків існують певні вимоги

усі ялинки, сосни та смереки мають бути чиповані або містити етикетки. Це захистить споживачів від придбання незаконно зрубаних дерев, оскільки в чипі чи індивідуальному номері штрихкоду міститься вся інформація про дерево;

територія ярмарку має бути обов’язково огороджена;

локація повинна містити інформацію про суб’єкта підприємницької діяльності, який здійснює продаж, та режим роботи;

має бути лінійка для виміру розміру новорічного дерева та оприлюднена вартість погонного метра.

Перевірити, чи була легальною вирубка ялинки, яку ви збираєтесь придбати, можна на сайті: https://www.yalynka.info/

Нагадуємо, що за незаконну вирубку, транспортування та реалізацію нелегальних ялинок передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Будьте відповідальними, а у разі виявлення незаконного продажу новорічних дерев — повідомляйте на спецлінію 102.