24 грудня День працівників архівних установ

Дата: 23.12.2022 15:45

Шановні працівники архівних установ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша справа надзвичайно важлива для всього суспільства, адже архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, це колосальний інформаційний ресурс, всебічно відображає національну історію.

Ваша відданість професійному обов'язку, ваша посидючість, ваша увага заслуговує найвищої оцінки!

Висловлюю вам вдячність за ваш цінний внесок в розвиток історії країни, за кропітке вивчення найважливіших фактів, дбайливе зберігання документації та відповідальність і тонкість вашої роботи!

Від усієї душі бажаю вам перемоги, мирного неба, міцного здоров'я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку.

Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах!

З повагою

Голова районної ради                                                                                    Віктор Хиць