ВІТАННЯ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 31.12.2022 08:00

Шановні мешканці Володимирського району!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Свята, які ми традиційно проводимо у родинному колі, зазвичай зігрівають нас теплом домашнього вогнища, любов’ю та радістю спілкування з рідними і близькими. Нині вони для усіх різні і дуже важкі: хтось зустрічає їх в чужих краях, хтось не має більше власного затишного дому, хтось не може встановити зв'язок з найріднішими, а хтось спостерігає на сходження різдвяної зірки  з холодних окопів чи крізь ширму ворожого вогню.

Та ми вистоїмо і переможемо! І знову будемо щасливі попри намагання ворога зламати нашу націю. Тому бажаємо, нехай ці свята принесуть віру та любов, милосердя та добро, нашу спільну перемогу та розквіт держави!

Хай 2023 рік стане багатим на хороші події, а воєнне лихоліття залишиться спомином у році, що минає.

Зичимо усім здоров’я, удачі, благополуччя і стабільності, переможного миру та Божої ласки усій нашій Україні!

Голова районної ради                                                                     Віктор Хиць

Начальник РВА                                                                                 Юрій Лобач