Дата: 11.01.2023 10:49

ДП «Національні інформаційні системи» відновило роботу вебпорталу електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» (ОБЮ):

Відтак, на вебпорталі для користувачів знову доступні такі онлайн-послуги як:

державна реєстрація створення громадської організації зі статусом юридичної особи;

інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

онлайн-подання заяви власника нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій;

сплата боргу за виконавчі провадження;

можливість відслідковувати статус будь-яких об'єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (SMS-маяк);

платні камери в СІЗО, зокрема сплата за послуги з поліпшення умов та харчування;

платні камери в СІЗО, зокрема сплата за послуги з поліпшення умов та харчування (Подарунковий сертифікат) тощо.

ОБЮ працює з 2016 року, однак, задля забезпечення цілісності інформації та недопущення несанкціонованого доступу до відомостей, що містяться в державних інформаційних ресурсах, що адмініструються ДП «НАІС», у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України тимчасово було обмежено роботу реєстрів, в т.ч. і веборталу ОБЮ.

Нагадаємо, що нещодавно ДП «НАІС» поновило доступ до порталу електронних сервісів ( usr.minjust.gov.ua).