УАРОР звернулася до Голови ВРУ з проханням повернути бюджетні повноваження обласним та районним радам (+документи)

Дата: 16.01.2023 14:37

Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до Голови Верховної Ради України стосовно врегулювання бюджетних повноважень обласним та районним радам.

Таке прохання стосується тих рад адміністративні центри яких не окуповані та не оточені.

Як зазначається у Зверненні, хоч практика застосування законодавства дозволяє обласним та районним радам затверджувати бюджети на сесіях, у той саме час й дозволяє одноосібно це робити військовим адміністраціям.

Тож Асоціація просить, щоб нормативно-правова база мала єдиний підхід до вирішення питання й розблокувала бюджетні процеси.

Нагадаємо, у на початку грудня 2022 року УАРОР зверталася зі схожим проханням до Прем’єр-міністра України. Секретаріат Кабміну Звернення направив Мінфіну, на що останнє, у своїй відповіді, надало Роз’яснення.