Поради #поліцейських, як не потрапити у пастку шахраїв

Дата: 20.01.2023 14:41

Найбільш розповсюдженими нині є Інтернет-шахрайства:

✔️купівля-продаж товарів;

✔️збір коштів на благодійництво (волонтерство, звільнення полонених, лікування поранених тощо);

✔️фішингові посилань (нібито для отримання соцдопомоги або інших виплат).

✔️Також надзвичайно актуальні дзвінки зі «служби безпеки» банку про нібито заблокування картки.

☝️Для того, щоб не стати жертвою шахраїв, перш за все:

‼️будьте обачними та уважними в процесі спілкування з невідомими особами по телефону та в мережі Інтернет;

‼️не повідомляйте нікому коди авторизації, які надходять у вигляді смс- повідомлень;

‼️пам’ятайте, що співробітники банків та інших фінансових установ ніколи не запитують СVV код банківської картки, ПІН-код картки, термін дії картки, суму поповнення та зняття грошових коштів з карткових рахунків;

‼️ у випадках купівлі товарів не перераховуйте передоплату за товар;

‼️не переходьте за сумнівними посиланнями, які надходять на електронну пошту та у вигляді смс-повідомлень, у месенджерах чи знайдених безпосередньо в мережі Інтернет. Через такі дії можна втратити і особисті дані, і кошти, і підхопити вірус, який призведе до порушення роботи ваших гаджетів або інших негативних наслідків.

Якщо дотримуватися цих простих правил і рекомендацій, ви ніколи не станете жертвою #шахраїв.

#поліція #шахрайство #застереження