ВІТАННЯ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УРАЇНИ

Дата: 21.01.2023 13:35

Дорогі мешканці Володимирського району!

Щиро вітаю з національним та державним святом - Днем Соборності України - символом єднання, одвічного прагнення українського народу жити у незалежній, об'єднаній державі.

Під час війни потреба в єдності відчувається особливо сильно. Сьогодні ми виборюємо право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя і найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо – це берегти нашу єдність та працювати разом на перемогу.

Вшановуючи традиції, наш моральний обов'язок берегти світлу пам'ять про жертви, принесені українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності.

Будьмо гідними великої слави українських героїв.

У цей святковий день я бажаю нам сили, стійкості, віри у свою армію і нашу спільну Перемогу! Єднаймося!

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць