Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Із 1 по 5 лютого потрібно передати показання газового лічильника

Дата: 01.02.2023 12:30
Кількість переглядів: 541

 

Газорозподільна компанія «Волиньгаз» нагадує клієнтам про передачу показань лічильника газу своїх осель. Їх потрібно надіслати з 1 по 5 лютого відповідно до Кодексу газорозподільних мереж.

Вчасно передати показання – означає отримати рахунок відповідно до споживання газу.

 

Робити це треба щомісяця та головне вчасно, тоді  споживач уникне визначення обсягів спожитого газу розрахунковим методом. За допомогою зручних онлайн-сервісів 104.ua подати показання можна з будь – якої точки світу. Допомогти своїм рідним, близьким чи сусідам.

 

Нагадаємо, що показники передають лише газорозподільній компанії. Номер особового рахунку кожного споживача у газорозподільній компанії «Волиньгаз» складається з 10 цифр. Саме його потрібно використовувати, якщо ви вперше реєструєтеся на сервісах 104.

 

Улюблені та зручні онлайн-сервіси для наших клієнтів:

 

1. Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login

 

2. Мобільний додаток 104.ua :

- для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client

- для iPhone https://apps.apple.com/ua/app/104-mobile-light/id1449596182

 

3. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua

 

4. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot

 

5. Термінали самообслуговування у 104.ua Клієнтських просторах на Волині.

 

6. За номером телефону контакт-центру — (03326) 280-104, (067) 33 39 104.

 

7. SMS на короткий номер 7104.

 

В оновленому мобільному додатку 104.ua та в чат-ботах 7104ua у Viber та Telegram можна прикріпити фото з показаннями лічильника для більш зручної передачі даних.

 

«Для точного обліку газу та правильних нарахувань постачальником за спожитий газ вчасно передавайте показання лічильника АТ «Волиньгаз». В свою чергу «Волиньгаз», як Оператор ГРМ, передасть ці дані на єдину інформаційну платформу, до якої мають доступ постачальники газу. Ця інформація є основою нарахувань за спожитий газ та відображається в рахунках постачальника», - йдеться в повідомленні пресслужби АТ «Волиньгаз».

 

Оплатити за розподіл газу необхідно до 20 лютого. Своєчасна оплата послуги доставки газу  споживачами гарантує утримання газорозподільних мереж та обладнання на них у належному стані в цей складний для нас усіх воєнний час.

 

Довідка: АТ «Волиньгаз» працює під брендом РГК. Регіональна газова компанія – виробничо-технологічна компанія, що розробляє операційні, виробничі, інжинірингові та R&D рішення для газорозподілу. Наші проєктні центри, виробничі потужності та логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора