Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Тепло сердець для захисників: на фронт передані речі для обігріву

Дата: 08.02.2023 16:04
Кількість переглядів: 406

Керівники Володимирського району Віктор Хиць і Юрій Лобач та заступник голови ОДА Олександр Троханенко передали для військовослужбовців 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила та 11-го Краматорського прикордонного загону газові балони з пальниками, індивідуальні хімічні грілки для рук і ніг, термошкарпетки, зігрівайки зі свічками і навіть унікальну «Волинську теплинку». Як розповів начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, до збору речей, необхідних для обігріву захисників, долучились волонтери та благодійники.

«Дякуємо усім, хто розуміє, наскільки важливим є хоча б мінімальний комфорт для військових, які перебувають в окопах і бліндажах, готують їжу в польових умовах, а часто просто мають потребу зігрітись. У комплектуванні вантажу, який уже відправлений на передову, взяли активну участь волонтери Руслан Кротач, Андрій Принда, Тарас Процюк, Олександр Саверчук, Вадим Кравчук і Микола Пишний, колектив будівельної компанії «Інвестор» на чолі з директор компанії Андрієм Разумовським», - зазначив Юрій Лобач. Він висловив сподівання, що обладнання і речі, зігріті теплом людських сердець, в ці зимові дні будуть найкращою вдячністю захисникам держави, які в надважких умовах виборюють нашу перемогу.

Нині «теплий» вантаж уже служить нашим військовим, зокрема, у зруйнованому ворогом, але незламному Бахмуті.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора