Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали учні 10-х класів Володимир – Волинського ліцею “ Центр освіти ” Волинської обласної ради

Дата: 10.02.2023 08:57
Кількість переглядів: 386

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали учні 10-х класів Володимир – Волинського ліцею Центр освітиВолинської обласної ради.

Під час екскурсії філією заступник директора Надія Веремчук  розповіла про особливості надання послуг  різним категоріям  клієнтів служби зайнятості, в тому числі й учнівській молоді, про призначення та особливості роботи функціональних секторів. Також поінформувала про роль кожного відділу в забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців.

 Про можливості навчання та працевлаштування за професією поліцейський розповіла старший інспектор СКЗ Володимирського РВП ГУНП у Волинській області капітан поліції Мирослава Барило.

Школярі ознайомились з послугами  та Інтернет-сервісами служби зайнятості, та отримали інформацію про актуальні професії, ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє. Також  нагадали перевірену часом формулу вибору професії, розглянули розповсюджені помилки. Школярі  отримали  поради про те,  як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при  плануванні професійного майбуття. Це допоможе їм обрати професію, яка не тільки  відповідає вимогам сьогодення а також  є справою до душі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора