11 лютого святкує день народження депутат Володимирської районної ради Якубський Віктор Петрович

Дата: 11.02.2023 06:42

Шановний Вікторе Петровичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди та добробуту, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашого району та всієї України.

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

Мирного неба над головою та найшвидшої перемоги України.

Зі щирою повагою

голова районної ради Віктор Хиць, депутатський корпус та колектив працівників апарату Володимирської районної ради