День вшанування учасників бойових Дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 12:48

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок, за що заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів, їх героїзм, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя!

Висловлюємо шану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Слава Україні! Героям Слава!

Голова районної ради                                                                                  Віктор Хиць