16 ЛЮТОГО ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2023 13:03

Сьогодні, вдруге в історії Україна відзначає День єднання.

Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання України 2022 році, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.

Це молоде свято, і в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

За весь час повномасштабного вторгнення ми впевнилися у лицемірності та жорстокості росіян, але українці незламні. Наша єдність – це наша сила, і вона має залишитись міцним ланцюгом, який захищає нашу Батьківщину.

Разом - ми єдині та непереможні!

Разом і спільними зусиллями – до Перемоги.

Слава Україні

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць