Трудові та правові відносини в умовах воєнного стану

Дата: 17.02.2023 12:19

16 дютого 2023 року у приміщенні Володимир-Волинської  філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання для роботодавців на тему: «Трудові та правові відносини в умовах воєнного стану» за участю юриста ГО «Волинський інститут права» Сергія Трошкіна.

На зустрічі роботодавці дізналися про зміни у трудовому законодавстві під час воєнного стану, про відповідальність у разі порушення роботодавцями чинного законодавства. Крім того, учасники семінару мали змогу отримати додаткові відомості про всі гарантії, які розповсюджуються на найманих працівників та активні фінансові механізми підтримки роботодавців. Увагу учасників заходу закцентовано на можливості отримання фінансової допомоги від держави для започаткування бізнесу та умовах її отримання. Зазначено, що за цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 нових робочих місць, залежно від суми наданого мікрогранту. Щоб отримати кошти потрібно подати заяву та бізнес-план свого проєкту через портал Дія.

Підсумком навчання був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь».

Відбулося обговорення порушених питань, на які запрошені роботодавці отримували кваліфіковані відповіді.