ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2023 15:11

20 лютого голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, міський голова Ігор Пальонка та працівники очолюваних ними установ покладанням квітів та запалюванням скорботних свічок вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, чий подвиг нині слугує прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв російсько-української війни, які на полі бою дають відсіч підступному ворогові, захищаючи право українського народу на незалежність.

У День 9-ї річниці жахливих подій на Майдані ми згадуємо про справжніх героїв, які полягли за нашу свободу та незалежність. І зараз всі воюють до кінця, як це свого часу зробила Небесна Сотня. Ми продовжуємо боротьбу за свободу, за майбутнє, за незалежність. Вічна пам’ять героям. Вічна слава всім, хто боронить Україну.