Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

У ВОЛОДИМИРІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ КОБЗАРЯ

Дата: 09.03.2023 15:11
Кількість переглядів: 386

Сьогодні, 9 березня, минає 209-та річниця від Дня народження Тараса Григоровича.

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.

9 березня, у 209-у річницю від дня народження Тараса Шевченка, голова районної ради Віктор Хиць, начальник райвійськадміністрації Юрій Лобач, міський голова Ігор Пальонка, завідувач сектору мобілізаційної робити ОДА Олександр Петрук, представники громадських організацій, навчальних закладів, установ культури, небайдужі громадяни та громадські активісти міста і району взяли участь в урочистостях, якими вшанували пам’ять великого Кобзаря.

Хвилиною мовчання, вшанували полеглих Героїв України усіх часів.

У дні теперішніх потрясінь та воєнного лихоліття Кобзар як ніколи актуальний. Сьогодні в його рядках українці знаходять силу, віру та наснагу. Кілька таких актуальних нині для українців віршів Тараса Шевченка продекламувала учениця ліцею №1 Яна Кіяк.

З промовою, присвяченою одвічній боротьбі українців, про яку колись писав Кобзар, виступив громадський активіст Дмитро Себій.

На знак глибокої поваги та визнання творчості Тараса Шевченка присутні поклали квіти до пам’ятника Великого сина українського народу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора