Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

11 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Дата: 11.03.2023 06:49
Кількість переглядів: 77

Шановні землевпорядники краю!

11 березня ми відзначаємо День землевпорядника, що відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 1999 року припадає на другу суботу березня, присвячене служінню найдорожчому скарбу країни – її землі.

Професія землевпорядника користується повагою, оскільки важливість землевпорядної діяльності це основа раціонального, дбайливого використання наших чудових земель і збереження їх для наступних поколінь. Високий професіоналізм та наполегливість землевпорядників забезпечили зрушення у реформуванні земельних відносин, організації нових форм господарювання і створення сучасного земельного законодавства. Сьогодні галузь земельних відносин крокує у ногу з часом, використовуючи нові технології та застосовуючи передові знання. В роботі застосовуються найсучасніші методи та практики, всі механізми працюють за абсолютно прозорими та доступними моделями.

Користуючись нагодою, щиро вітаю зі святом всіх працівників - землевпорядників, фахівців землевпорядних служб з професійним святом. Дякую усім вам за те, що Ваша праця, знання і досвід слугують збереженню й примноженню безцінного багатства – земель, що є запорукою прискорення економічних і соціальних перетворень нашої громади.

Шановні землевпорядники, доброго здоров'я Вам і Вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків та мирного неба в ім'я Української держави.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                       Віктор Хиць


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора