ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 21.03.2023 10:20

20 березня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Віктор Якубський, Оксана Юрчук, Тетяна Азаркевич, Олексій Сараванський, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький.

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Олександр Юринець.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Назар Максимів, Леся Мартинюк, Юрій Динько.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, голова райдержадміністрації Юрій Лобач, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, заступник начальника відділу фінансів райдержадміністрації Валентина Попович, начальник відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Мазурок, начальник відділу земельних відносин Нововолинського міськвиконкому Світлана Орищук.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про результати діяльності Володимирської окружної  прокуратури за 2022 рік

2. Про роботу районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області щодо забезпечення захисту населення від надзвичайних ситуацій, стан рятувальної справи, пожежної та техногенної безпеки у 2022 році

3.Про звіт голови районної ради

4. Про звіт голови райдержадміністрації з питань виконання  бюджету, програм соціально-економічного  розвитку територій  і делегованих  повноважень.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Тишковичі  Нововолинської міської територіальної громади Володимирського району Волинської області

6. Про стан агропромислового комплексу району, перспективи розвитку галузей сільського господарства

7. Про звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік

8. Про запити депутатів районної ради,подані відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

9.Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.