ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 21.03.2023 17:05

21 березня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району;

- освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району були присутні члени комісії: Валентин Вірковський, Ганна Нестеряк, Юрій Прокуда, Іван Філіпов, Інна Хільковець, Ярослав Гиць.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення були присутні члени комісії: Ганна Міщук, Віра Мазур, Світлана Семченкова, Володимир Савчук.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, заступник начальника відділу фінансів райдержадміністрації Валентина Попович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Яцик, начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Смоляр.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про звіт голови районної ради

2. Про звіт голови райдержадміністрації з питань виконання  бюджету, програм соціально-економічного  розвитку територій  і делегованих  повноважень.

3. Про надання дозволу на передачу автомобіля ГАЗ 2702 з балансу Управління соціального захисту населення Володимир – Волинської районної державної адміністрації Волинської області на баланс 6 прикордонного Волинського загону Державної прикордонної служби України (В/Ч9971)

4. Про Програму забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2023 рік

5. Про звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік

6. Розгляд листів

7. Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.