Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

КЕРІВНИКАМ ГРОМАД ТА СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ РОЗПОВІЛИ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ НАЙМАНОЇ ПРАЦІ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

Дата: 22.03.2023 13:21
Кількість переглядів: 377

22 березня у районній військовій адміністрації відбулась зустріч представників міських, селищних та сільських громад, а також керівників сільськогосподарських підприємств району зі спеціалістами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці. Захід відбувся в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо особливостей функціонування сільськогосподарської галузі.

На початку зустрічі виступили начальник РВА Юрій Лобач та голова райради Віктор Хиць, які наголосили на важливості аграрного сектору для району та усієї держави.

Із станом справ у сільськогосподарській галузі району ознайомила присутніх заступниця голови РДА Ірина Ліщук. А продовжила захід начальниця Управління інспекційної діяльності у Волинській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оксана Рубльова.

В ході роботи учасникам зустрічі були детально роз’яснені питання оформлення трудових відносин та ризиків трудової експлуатації, зменшення рівня незадекларованої праці та дотримання заходів безпеки і здоров’я на роботі під час польових робіт.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора