Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Податківці Волині торік надали 105,5 тисячі адміністративних послуг

Дата: 23.03.2023 08:51
Кількість переглядів: 381

Протягом 2022 року платники податків Волині отримали 105,5 тисячі адміністративних послуг в органах ДПС області. Більшість адмінпослуг юридичні та фізичні особи отримують через Центри обслуговування платників.

Про це учасників засідання Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області поінформував в.о. начальника Головного управління ДПС в області Сергій Лисеюк.

«Більшість адміністративних послуг громадяни та представники бізнесу отримують через Центри обслуговування платників. Наприклад, щоденно за отриманням адміністративних послуг чи консультаційної допомоги лише до ЦОП Луцької ДПІ звертається щонайменше 200-250 платників податків. Окрім адміністративних послуг громадяни та представники підприємництва потребують консультацій щодо застосування законодавчих норм, заповнення і подання звітності, виконання податкових зобов’язань тощо», - звернув увагу представників громадськості Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що податкова служба максимально орієнтована на запити платників щодо покращення податкового супроводу та пропонує платникам податків ефективну взаємодію шляхом роботи телефонних «гарячих» ліній та комунікаційної податкової платформи.

«У час діджіталізації ДПС також пропонує платники податків сучасні ІТ-рішення для подання звітності, отримання необхідної інформації та адміністративних послуг. Онлайн-звітуванню перед податковою службою нині надають перевагу юридичні особи та  підприємці. За підсумками двох місяців нового фінансового року понад 97 відсотків звітів подано дистанційно. Дедалі більше платників мають бажання отримувати адмінпослуги в онлайн-форматі», - підсумував Сергій Лисеюк.

Сектор  інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора