Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Досягнення та перспективи Льотничівського НВК

Дата: 31.03.2023 08:44
Кількість переглядів: 410

Голова районної ради Віктор Хиць та начальник РВА Юрій Лобач з метою інспектування відвідали Льотничівський навчально-виховний комплекс, що одночасно виконує функції і ліцею, де діти здобувають загальну середню освіту, і дитсадка для малечі. Досягнення та проблеми закладу їм продемонстрували Зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик і виконувачка обов’язків директора установи Ірина Боярина.

Насамперед посадовці оглянули нещодавно відкритий «Клас безпеки», який вдалось обладнати спільними зусиллями сільської ради та благодійників. Цей освітній інтерактивний простір акумулював у собі можливості для перегляду навчальних відеоматеріалів, ігор на знання правил безпеки та алгоритмів поведінки у надзвичайних ситуаціях.

У школі завжди стараються йти в ногу з часом, пояснила в.о.директора. Так, цьогоріч обладнали перший у громаді «Клас безпеки», що є новітньою вимогою освітньої політики у зв’язку з війною в Україні. А ось уже кілька років у ліцеї працює інклюзивний клас, де займаються діти з інвалідністю.

«Приміщення нашого навчального закладу чи не найбільше у районі. Від початку школа була розрахована на 600 учнів, але одне крило переобладнали під дитячий садок, який може прийняти 150 вихованців.

Нині заклад потребує фінансових вкладень, які б сприяли його подальшому розвитку», - прокоментував ситуацію сільський голова В’ячеслав Католик та принагідно вказав на головні проблеми будівлі школи: підтікання даху, який потребує капітального ремонту, а відтак і неможливість відремонтувати фасад та ряд внутрішніх приміщень, серед яких комп’ютерний клас, спортивний зал, їдальня, коридори.

Під час інспектування приміщень було відмічена наявність просторого сховища, у якому обладнані окремі кімнати для різних класів та для вихованців дитсадка, що дозволяє уникнути дистанційного навчання. Укриття освітлене, у ньому достатньо простору і повітря, зроблений свіжий ремонт у санітарних вузлах, незабаром школа та деякі інші заклади соціальної сфери будуть під’єднані до потужного генератора, що отриманий громадою в рамках реалізації проєкту за підтримки Євросоюзу. 

Сьогодні, розвиток освіти, підтримка дітей є пріоритетом у державній політиці, тож районна влада усіляко сприятиме залученню додаткового фінансування на оновлення цього навчального закладу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора