Програми фінансової підтримки роботодавців в проєкті «єРобота»

Дата: 07.04.2023 14:30

7 квітня відбулася робоча зустріч директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з головою Зимнівської ТГ Вячеславом Католиком та керуючою справами виконавчого комітету Аллою Матвейчук.

На зустрічі було проінформовано про активні програми фінансової підтримки, які пропонує служба зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню. Детально ознайомлено з особливостями надання компенсацій за працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії та ВПО. Окремо зупинилися на проєкті «єРобота» надання мікрогрантів для створення та розвитку бізнесу, а також можливості безкоштовного отримання ваучера на навчання. Також обговорили умови організації громадських та суспільно корисних робіт, розширення видів та можливості громади для їх проведення.

На завершення робочої зустрічі розлянули напрямки подальшої співпраці ОТГ з службою зайнятості, перспективи розвитку громади та створення нових робочих місць.