Нарада з питань життєдіяльності району

Дата: 14.04.2023 12:12

Голова районної ради Віктор Хиць, взяв участь у нараді, яку начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач провів зі своїм першим заступником Віктором Фіщуком, керівниками окремих структурних підрозділів РДА.

В ході роботи обговорили нагальні питання різних сфер життєдіяльності району. Зокрема, йшлося про завершення ряду робіт у оборонній сфері, забезпечення подальшої діяльності підрозділу Держказначейства у Іваничівській селищній громаді, збереження майна комунальної власності, організації належного надання адмінпослуг населенню, врегулювання земельних питань. Також були детально обговорені різні механізми реалізації районних програм та заходів, спрямованих на підтримку військових формувань.

За підсумками наради начальник РВА дав доручення керівникам структурних підрозділів щодо підготовки необхідних аналітичних довідок та розпорядчих документів.