ПОДЯКИ ПОЛЬСЬКИМ ПАРТНЕРАМ ЗА ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

Дата: 14.04.2023 12:34

13 квітня голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач приймали делегацію з польського міста Августов, яку супроводжувала депутатка облради, голова ВГО «Союз українок» Ористлава Сидорчук. Варто зазначити, що партнери з Польщі надають значну допомогу та підтримку Волині й зокрема Володимирському району в частині розвитку місцевих сил цивільного захисту населення.

Тож керівники району з приємністю відзначили Подяками бурмістра міста Августов Мирослава Карольчука, радника сейму Підляського воєводства Богдана Діюка, коменданта ОСП Августова Збислава Курчинського.

«Допомога, яку ви надали Україні у цей важкий час, є свідченням справжньої єдності та солідарності двох великих народів – українського та польського. Пам’ятайте: той, хто рятує одне життя – рятує весь світ! Україна переможе і ваша допомога наближає нас до цього!» - йдеться у тексті Подяки.

Від імені Всеукраїнської організації союзянок подяку за постійну благодійну допомогу представникам сусідньої Польщі висловила Ористлава Сидорчук.

А згодом усі учасники зустрічі відвідали районне управління ДСНС України у Волинській області, де ознайомились із роботою рятувальників, їх технічним забезпеченням, поспілкувались з начальником управління В’ячеславом Процюком, а також спільно намітили напрямки подальшої співпраці.