НАВЧАНЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ

Дата: 18.04.2023 11:32

Українська асоціація районних та обласних рад спільно з Міністерством у справах ветеранів України у партнерстві з Державним закладом «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» підготувала перелік тем для навчань ветеранської спільноти й планує проводити відповідні навчальні заходи.

У разі проведення навчань, такі здійснюватимуться безкоштовно.

У зв’язку з цим, звертаємося до Вас з проханням надати перелік бажаючих представників ветеранського середовища від району/області для проходження навчання. Інформацію просимо надіслати до 20 квітня на адресу uaror@ukr.net за формою: П.І.Б. бажаючого пройти навчання, назва області, назва району, назва населеного пункту проживання, номер мобільного телефону та адреса електронної скриньки, навчальна тема.

Додаток – Перелік тем для навчання.