ПРОФЕСІЯ ПОЖЕЖНИК

Дата: 27.04.2023 16:09

Є професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Дізнались відповіді на ці та безліч інших запитань, учні Устилузької ЗОШ під час екскурсії до 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Волинській області.

Рятувальники детально розповіли про діяльність 7 ДПРЧ, показали та розповіли про техніку та обладнання за допомогою яких проводяться аварійно-рятувальні роботи та гасіння пожеж.Діти дізнались про те, як працює диспетчерська служба, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості та злагоджених дій залежить життя людей.

Після побаченого та почутого кожен глибше зрозумів важливість та героїчність професії.