Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Нова урядова програма "Грант для ветеранів"

Дата: 28.04.2023 09:27
Кількість переглядів: 468

З 10 квітня 2023 року стартувала нова урядова програма надання грантів для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт чи розвиток власної справи (постанова КМУ від 30 березня 2023 №286). Детальніше тут: https://is.gd/jxqZ7j.

Програма передбачає надання грантів:

До 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;

До 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: не більше 70% надає держава, 30 % - власні кошти підприємця;

До 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП. Головна умова – створити від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два – для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Тут так само кошти надаються на умовах співфінансування – 70 % на 30 %.

Подати заявку на отримання грантів можна через портал Дія https://is.gd/3F48xH. До заяви обов’язково додається бізнес-план.

Рішення щодо надання грантів приймає Державний центр зайнятості. Після перевірки на відповідність вимогам та погодження бізнес-проєкту грантові кошти перераховуються на окремий рахунок заявника в Ощадбанку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора