Нарада про стан забезпечення виконання повноважень щодо участі громадян в охороні громадського порядку і державного кордону

Дата: 02.05.2023 08:46

Голова районної ради Віктор Хиць взяв участь у спільній нараді начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача з головами територіальних громад району, представниками органів поліції, РТЦК та СП, підрозділами прикордонних військ, 55-го батальйону 100 бригади ТРО, яка була проведена 01 травня.

На нараді було проаналізовано стан забезпечення виконання повноважень щодо участі громадян в охороні громадського порядку і державного кордону. Заслухавши інформацію завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрія Ліщука, заступника начальника штабу з мобілізаційної роботи військової частини А7064 Андрія Сілецького, головам громад району було доведено певні завдання по національному спротиву та намічено заходи із спільної діяльності на забезпечення безумовного виконання вимог Закону.