Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

«Дія» у програмі «єРобота»

Дата: 02.05.2023 10:12
Кількість переглядів: 342

Підприємець Ольга Борисівна Оніщук – одна з тих, хто отримав гроші від держави на поліпшення власної справи. Жінка займається випіканням кондитерських виробів. Свою підприємницьку діяльність розпочала в грудні 2022 року, саме перед початком повномасштабної війни. Спочатку, зважаючи на обставини, справи просувалися нелегко. В даній ситуації на допомогу прийшла програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу, яка стартувала в липні 2022 року.

Такою можливістю і скористалася Ольга Борисівна. Для участі у відборі на фінансування зареєструвалася і подала документи в мобільний додаток «Дія» у програмі «єРобота». У своєму бізнес-плані прописала створення двох робочих місць, що і є головною метою активної програми.

На даний час справа  Ольги Оніщук  переросла у повноцінне підприємство – виготовлення справжніх кондитерських смаколиків. Тепер кожен містянин знає, що може придбати смачний та якісний виріб, і це все завдяки  грантовій програмі, яка стала дієвою допомогою від держави для розширення вже існуючого бізнесу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора