Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

День, який назавжди залишиться в пам'яті кожного українця

Дата: 03.05.2023 17:10
Кількість переглядів: 354

24 лютого 2022 року, день, який назавжди залишиться в пам'яті кожного українця. Незалежно від того, де він зустрів війну – в Харкові, Києві, Львові, на фронті або у власному будинку, в дорозі або за кордоном, багато хто скаже, що за їхніми відчуттями, цей день ніколи не закінчувався.

Таким цей день закарбувався і в пам’яті Оксани Мірос.

Жителька Донецької області, Оксана змушена була покинути все: місто,  в якому народилась і проживала, домівку, роботу мрії та плани.

Страх, розпач, розгубленість опанували пані Оксану. Проте життя продовжується і його потрібно налагоджувати.

 Пропрацювавши майже 26 років директором у  ТОВ "УСЛУГА" Оксана Дмитрівна не уявляла свого життя без роботи та зайнятості, а тому і звернулась за допомогою до фахівців  Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості.

Три місяці пошуку роботи, участі у семінарах та тренінгах, навчання методам самопрезентації та нестримне бажання Оксани знайти роботи дали свої результати.

У серпні 2022 кар’єрний радник запропонувала Оксані Дмитрівні вакансію бухгалтера на ТзОВ  ВТП «Фенікс». Співбесіду з роботодавцем жінка пройшла успішно і була працевлаштована. Сьогодні пані Оксана професійно продовжує виконувати свої обов’язки на підприємстві.

Так, життя в наші плани вносить інколи непередбачувані корективи та наша наполегливість, бажання досягнути цілі робить ці корективи не такими вже і страшними.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора