Відзнаки до Дня піхоти

Дата: 05.05.2023 14:44

З метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій, 06 травня - день, установлений Днем піхоти. То ж напередодні бійцям 14-ої Окремої механізованої бригади ім. князя Романа, 55 батальйону 100 бригади ТРО та іншим підрозділам ЗСУ, що постійно дислокуються на території району, були підготовані відзнаки до професійного свята. Почесні грамоти Волинської обласної державної адміністрації, подяки Володимирської  районної ради та Володимирської районної державної адміністрації, а також цінні подарунки були передані героям безпосередньо у місця, де вони виконують бойові завдання на східних рубежах держави.