Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Рахунки за розподіл газу вже доступні споживачам онлайн

Дата: 10.05.2023 12:50
Кількість переглядів: 380

На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Волиньгаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакиного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.

 

Волиняни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.

 

Оберіть зручний спосіб оплати для себе:

  1. Особистий кабінет на сайті 104.ua http://bit.ly/cabinet104.

Щоб знайти електронний рахунок в особистому кабінеті необхідно натиснути на три лінії в лівому куті екрана, потім обрати опцію «Розрахунки», «Доставка» та натиснути «Завантажити рахунок».

  1. Мобільний додаток 104Mobile для Android https://bit.ly/3faDbEc .
  2. Мбільний додаток 104Mobile Light для iPhone https://apple.co/2CXgJl6.
  3. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua.
  4. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot.
  5. Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua.

Нагадаємо, що здійснювати оплату за послуги з доставки газу потрібно до 20 травня. Своєчасна оплата – запорука безаварійної та безперебійної доставки газу кожному споживачу.

 

Довідка: АТ «Волиньгаз» працює під брендом РГК. Регіональна газова компанія – виробничо-технологічна компанія, що розробляє операційні, виробничі, інжинірингові та R&D рішення для газорозподілу. Наші проєктні центри, виробничі потужності та логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора